NELER YAPARIZ

Ar-GE
Tasarım ve üretim tecrübesiyle mimari, endüstriyel, mekanik, elektronik, enjeksiyon ve işlevsel çözümler üreten veya danışmanlık veren teknik kadrosuyla hizmet verir.

TASARIM
Mimari ve endüstriyel ihtiyaçları, sektör trendini belirleyecek çizgilerle, üretimin bilincinde, ergonomik unsurlar kapsamında tasarlayarak, konusunda farklılık yaratır. Üretim becerisi sayesinde gerçekleşme oranı çok yüksek tasarımlar ortaya çıkar.

PROJELENDİRME VE PROJE DANIŞMANLIĞI
Konusunun eğitimli uzmanları ile projelere zaman ve organizasyon planlaması danışmanlığı yapar. 

ÜRETİM
Üretim bilgisi, kullanım alanı ve makine parkuru sayesinde endüstriyel veya butik projelerin imalatı yapılır. Geniş uzman kadrosu ve makineleri ile; metal, ahşap, akrilik, enjeksiyon, elektronik ve montaj departmanları çok güçlüdür.

ÜRETİM DANIŞMANLIĞI
Tasarlanan projelerin teknik özelliklerinin belirlenmesinden üretim ve uygulamaya kadar prosesleri yönetir ve danışmanlık verir. Özellikle satın alımlarda doğru ürün, doğru fiyat faydasında ihtiyaç duyulan sistemin uygulanması sağlanır.

LOJİSTİK VE DEPOLAMA
Merkez ve bölgelerdeki depo alanları sayesinde ürün depolama ve sevkiyat hızını kontrol eder. Bu sayede nakliye ve son nokta ulaşım hızı sağlanmış olur.

SERVİS
Projelerin satış sonrasında Türkiye genelinde bölge servisleri ile müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet ihtiyaçlarını sağlar.